Nedir Bu PAPARA? PAYPAL’a Alternatif Hatta Rakip !

 PAYPAL’ın Boşluğunu Dolduracak PAPARA?

Son zamanlarda oldukça yaygın şekilde kullanılmaya başlanan ve adını sıkça duyduğumuz bir ödeme yöntemi olan Papara kullanıcılarına birçok imkan ve kolaylık sağlıyor. Özellikle internetten para kazanma imkanı bulabilen kişiler için paypal kapandıktan sonra kara kara düşünen web sitesi sahiplerinin belkide imdadına yetişen en büyük Paypal Alternatifleri sitesi ilerleyen zamanda Papara olabilir. Papara’da yıllık ücretlere veya hesap işletim ücretleri ödemene gerek yok! Ayrıca ürün satışı yapabilmek için Papara cüzdan numaranı paylaşman yeterli olacak. Gün içinde saatlerce beklemene gerek yok! Papara ile günün istediğin her zamanında işlemlerini gerçekleştirmeni sağlıyor.

Papara Kayıt

Papara’ya Kayıt işlemi oldukça basit! www.papara.com adresine girdikten sonra sağ üst köşede bulunan Hesap Oluştur bölümüne tıklayarak ilk adımı atıyoruz.

papara-kayit

papara-e-posta

Daha sonra tüm bilgilerinizi doğru girdikten sonra siteye giriş yapabiliriz.

papara-mobil-onay-kodu

Siteye giriş yaparken cep telefonunuza gelen onay kodunu girerek siteye giriş yapabilirsiniz, tamam tamam fazla gibi görünüyor belki ama emin olun herşeyin bitmesine çok az kaldı!

papara-hesap

Sonunda hesabımıza kavuştuk! Bundan böyle hesabımızda dilediğimiz tüm işlemleri yapabilmemiz için son bir adım kaldı o da hesabı onaylatmak.

papara-hesap-onaylama

Gerekli tüm bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak hesabınızı onaylatabilir ve böylece tüm işlemlerden sorunsuz bir biçimde yararlanabilirsiniz.

papara-hesap-onayla

Papara Banka Ekleme

Hesabınıza yatan parayı banka hesabınıza yollamak için Banka Hesabı Ekle diyerek İBAN numaranızı girmeniz gerekiyor, Papara’nın bu İBAN No’yu onaylaması durumunda paranızı hesabınıza yollayabileceksiniz.

papara-banka-ekleme

Papara Ne İşe Yarar?

Örnek verecek olursak Çılgın Tavuklar İle Para Kazanma işiyle uğraşıyorsunuz, kazanmış olduğunuz parayı sorunsuz bir şekilde Papara hesabınıza aktararak ordan banka hesabınıza çekebilirsiniz. Ayrıca oyunlar için E-pin alma imkanınız’da mevcut. Şuan için Game Sultan ve ByNoGame ile anlaşmalı olarak çalışan Papara şirketi ilerde daha fazla şirketle anlaşmaya varacak mı göreceğiz.

Papara Para Çekme

Yukarda da bahsetmiş olduğumuz gibi gerekli bilgilerinizi eksiksiz şekilde girdiğiniz takdirde Banka Hesabınıza veya size en yakın para çekme noktasından paranıza ulaşabilirsiniz.

Papara Para Yükleme

Papara hesabınızda paraya’mı ihtiyacınız var? O zaman bize birçok para yükleme fırsatı sunan Papara, Banka Havalesi, Atm, Mobil Ödeme ve Anlaşmalı Noktalar ile bu eksiğinizi gidermenize yardımcı oluyor!

Papara Para Gönderme

Papara cüzdan numarasını bildiğiniz herhangi birisine para yollama imkanınız mevcut bununla birlikte birisinden para’da talep edebilirsiniz.

Hepsi bu kadar mı? Hayır, Papara ile faturalarınızı bile ödeyebilirsiniz! Ödeme Yap bölümünden faturayı ödemek istediğiniz kurum seçilerek gereken bilgilerinizi yazıp sorgula diyerek faturaya ait bilgilerinizin ekrana gelmesini sağlayacaksınız sonrasında cüzdanınızı seçerek ve diğer gerekli işlemlerinizi yaparak faturanızı ödeyebilirsiniz.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından onay almış olan Papara bununla birlikte bir güven oluşturuyor. Sizde Papara’ya kayıt olarak işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

You May Also Like

Bir Cevap Yazın