Kate Morton Uzak Saatler Pdf E-Kitap indir

 

Kate Morton Uzak Saatler Pdf E-Kitap indir

Uzak saatlerdeki sırlar gün yüzüne çıkmayı bekliyordu!
EdieBurchill, annesiyle hiçbir zaman çok yakın değildi. Bir gün, uzun zaman önce kaybolan, zarfında Milderhurst Kalesi’nden gönderildiği yazan bir mektup alınca, annesinden şüphelenmeye başladı. Kızından bile uzak duruşu eski bir sırrı gizliyordu belki, kim bilir?
Edie’nin annesi on üç yaşındayken Blythe ailesiyle birlikte yaşamaya, Milderhurst Kalesi’ne götürülmüştü. Buna karar veren ise gizemli bir kadın, JuniperBlythe’ti. Juniper, ikiz ablaları ve yazar babası Raymond’la birlikte yaşıyordu. Milderhurst Kalesi’ne gelir gelmez Edie’nin annesinin hayatında yeni bir sayfa açılmıştı.
Elli yıl sonra, annesinin sakladığı sırların peşinden koşan Edie de, Milderhurst Kalesi’nin ve tuhaf Blythe kardeşlerin çekimine kapılacaktı.
Edie, yıkık dökük kalenin içinde annesinin geçmişini araştırmaya başladığında Milderhurst Kalesi’nin taşları arasına gizlenmiş başka sırlar da ortaya çıkacaktı…
Ne. Ne zaman. Nerede. Nasıl. Niçin. Kim?
Her şey bir mektupla başladı. Uzun zaman önce kaybolan, yarım yüzyıldır bir evin karanlık tavan arasındaki posta kutusunda sahibini bekleyen bir mektupla…
Sayfa Sayısı: 672
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları

 

http://turbobit.net/5u2cdmyiuues/Kate Morton – Uzak Saatler.zip.html

 

http://www.hitfile.net/06Rc/Kate Morton – Uzak Saatler.zip.html