Joseph Delaney Benim Adım Grimalkin Pdf

Joseph Delaney Benim Adım Grimalkin Pdf E-kitap indir
Wardstone Günlükleri 9

Bana İnanmayı Öğren: Benim Adım Grimalkin

İngiliz Yazar Joseph Delaney’İn, Milyonlarca Okuru Peşinden Sürükleyen Wardstone Günlükleri, Katil Cadı Grimalkin’İn Şeytan’In Hizmetkârlarına Karşı Giriştiği Amansız Mücadelenin Konu Edildiği Dokuzuncu Kitapla Devam Ediyor.

Hayaletler, Cadılar, Hortlaklar, Şeytani Yaratıklar, Karanlık Ve Dehşet. Tüyler Ürperten Bir Efsanenin Kapılarını Aralayan Wardstone Günlükleri, Korkunun Soğuk Gölgesini Ensenizde Hissettirmeye Devam Ediyor.

Serüvenin Bir Önceki Halkasında, Şeytan’a Karşı Giriştikleri Amansız Mücadelede Hayalet, Tom Ve Grimalkin Güç Birliği Yaparak Şeytan’ı Çivilemeyi Başarmış, Kafasını Bedeninden Ayırmışlardı. Tom, Şeytan’ı Sonsuza Kadar Yok Etmenin Yollarını Ararken Grimalkin De Şeytan’ın Başını, Karanlık’ın Hizmetkârlarının Eline Geçmemesi İçin Çalışacak. Çünkü, Baş Ve Beden Tekrar Birleştirilebilirse Şeytan Tekrar Vücut Bulacak.

Görev Ölümcül. Karanlık’In En Güçlü Hizmetkârları Ve Sadece Grimalkin’i Yenmek İçin Yarattıkları Korşak, Grimalkin’in Peşinde. Ancak “Katil Cadı” Unvanına Sahip Olmak Da O Kadar Basit Değil. Yardımcısı Thorne İle Birlikte Bu Ölüm-Kalım Mücadelesinden Galip Çıkmak Zorunda!

Dünya Çapında Elde Ettiği Büyük Satış Başarısı İle Çağdaş Fantastik Ve Korku Edebiyatının Klasikleri Arasında Gösterilmeye Başlayan Ve Film Yapımcılarının Dikkatlerini Çekerek Ödüllü Rus Yönetmen Sergey Bodrov Tarafından Seventh Son Adıyla Sinemaya Uyarlanan Wardstone Günlükleri’nden Kanınızı Donduracak Yepyeni Bir Hikâye Daha: Benim Adım Grimalkin