Windows Şifre Kırma Programı-Elcomsoft System Recovery Professional v3.0 iSO

 

elcomsoft

Windows 7 şifrenizi unuttunuz mu? Kullanıcı hesabınızı yada admin şifrenizi hatırlayamıyor musunuz? Bu program tam size göre. Program ilk başta şifre sıfırlama olarak görülse de çalışma prensibi olarak sadece “hatırlatıcı” özelliği ile dikkat çekmekte. Bu program sayesinde şifresini unuttuğunuz kullanıcı hesabı yada administrator şifrenizi geri kazanabilirsiniz.
Elcomsoft firmasının piyasaya sürdüğü System Recovery Proffesional 3.0 programı ile şifremizi tekrardan hatırlıyoruz. Boyut olarak 132 mb ve çoklu dil desteği ile kullanıcılara sunulmuştur. Dosya içeriğini klasöre çıkartarak bootable cd olarak cd yazdırmanız yeterli. Cd-rom u açılışa alarak cd den başlattıktan sonra gerekli adımlarla şifrenize kavuşabilirsiniz..Windows Kullanıcı Sifresini Unutan Arkadaşlar için Gayet Yararli Olacaktır.Kullanımı resimli olarak anlatılmıştır.

1. Oncelikle ElcomSoft System Recovery Yazılımı sitemizden indirip Bir CD veya USB Bellek içine Atiyoruz Ve Acılısta F12 ile Boot Ediyoruz.

2. Bu Kısımda Dil Seciyoruz ve Sözleşmeyi Onaylayip Devam Ediyoruz

3.Burada İse Sistemin Yüklü Oldugu Sürücü Harfini Seciyoruz.

4.Bu Kısımda İse Resimde Gördügünüz Gibi İşaretleyip Devam Edin.

5. Bu kısımda Sizden Windows Klasorunu Yerini Belirtmenizi İster Kendizi Otomatik Olarka Bulur Fakat Manuel Olarak Yaparsaniz Kendiniz Belirtmek Zorundasınız.

6. 3-4 Dakikalik Bir Taramanin Ardından Size Şifreyi Verir(bulunmamışsa bile siz resimdekileri uygulayınız).

7. Bu Kısımda Şifreyi Bulamamiş Olsa Bile Degiştirme İmakinimiz Var.İşaretli Yerleri Resimdeki Gibi Yaptiktan Sonra Appyle Butonuna Basın.

8. Bu Kısımda .Sam Uzantılı bir Dosyanin içinde Saklandıgı için Kullanıcı Sifresi Bu Dosyada Degişiklik oldugun için Yedek alıp almamak istediginizi Sorar. Yedeğini Almak için Yes Butonuna Basmanız Yeter

9.Bu Kısımda ise .sam uzantılı dosyanin kaydedilecegi kısımı secip save diyoruz.

10. sam uzantılı dosyayi kaydettikten sonra Karsınıza Boyle Bir Uyarı cıkıcak ve bu uyarıyıda onaylıyoruz.

11. Son Olarakta İşlemin Başarili Oldugunu Ve Sistemin Normal Olarak Acılmasını Onaylamanızı istiyor onaylayıp devam ediyoruz ve yeni girdigmiz kullanıcı Sifresini girip işimizi Hallediyoruz

turbobit fat

RAR Dosyası Boyut : 143 MB

uploaded
RAR Dosyası Boyut : 143 MB