EASY IMAGE 4.0-USB’den XP-WİNDOWS 7 Kurulum Programı

easy ımage

EASY IMAGE 4.0-USB’den XP-WİNDOWS 7-BOOT Kurulum Programı

Yeni ve Basit versiyon.Modifiyeli XP-win7 destekli

Usb Flash diskleriniz,harici olan diskleriniz ve hafıza kartları üzerinden Windows,Linux işletim sistemlerini bu program ile kurulumları yapabilir her türlü boot etme işlemlerini yapabileceksiniz. Easyimage 4 – HP USB Disk Storage Format Tool – WinSetupFromUSB Araçları tek çatı altında toplanarak derlenmiştir masaüstü kısayol simgesinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Windows işletim sistemlerini Usb flash disklerinden kurulumunu yapabilir,Kurtarma araçlarını çalıştırma işlemleri ile sisteminize rahat bir şekilde müdahale edebilirsiniz,Linux işletim sistemlerininde disk üzerinden çalıştırma olanakları mevcut.

1-Programı indirin ve çalıştırın masaüstüne 3 kısayol gelecek.

usb-xp 1

Flash Belleğinizi takın. 2- USB Disk Format ile flash belleğinizi fat32 olarak formatlayın. a) Belleğinize isim verirken 8 karakterden fazla isim vermeyin. b)  Türkçe karakter kullanmayın. c)  Boşluk kullanmayın

usb-xp 2

3- Easy image Programını açın ve NEXT deyin.

usb-xp 3

4- Bootable USB seçeneğini seçin. ve next e basın ve işlemi tamamlayıp next e basın easy image programını kapatın.

usb-xp 4

5- Winsetup From USB programını çalıştırın ve XP CD nizi takın yada İSO dosyanızı sanal CD roma takın. a) USB disk selection and format seçeneğinde flash belleğinizi gösterin. b) ADD to usb disk kısmından Windows2000/XP setup kısmında 3 noktaya tıklayıp XP kurulum dosyalarının olduğu sürücüyü seçin. c) GO tuşuna basın hiçbir işlem yapmadan bekleyin.

usb-xp 5

JOB DONE kutucuğu geldiğinde işlem tamam demektir.

usb-xp 6 indirt

RAR Dosyası Boyut :  9 MB

indir

RAR Dosyası Boyut :  9 MB