Donna Hosie Şeytan’ın Stajyeri Pdf

Donna Hosie Şeytan’ın Stajyeri Pdf E-kitap indir
Her şeytan Cehennem’den çıkmak ister.
Peki ya gerçekten bir yol varsa?..
Zamansız ve pek de kahramanca olmayan ölümünden sonra, Mitchell Johnson kendini Cehennem’de Şeytan’ın stajyeri olarak oradan oraya koştururken bulur. Vakitsiz ölümünü bir an aklından çıkaramayan Mitchell’a, efsanelerde bahsedilen bir zaman makinesi tekrar dünyaya dönebilme şansı verir.
Bu planı gerçekleştirebilmek için, her ne kadar onları riske atmak istemese de, arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Her gencin kendi ölüm zamanlarına dönmek için farklı sebepleri vardır. İçlerinden biri Cehennem’in korkunç yaratıklarının dikkatini çektiğinde, kendilerini ölümcül bir çıkmazın içinde bulurlar. Düştükleri bu karanlıktan kaçış yolunu bulabilecekler midir?
YALSA
2015’in En İyi Kitaplar Listesinde
CYBILS
En İyi Gençlik Romanı Adayı
CBC
En Etkileyici Gençlik Kurgu Ödülü Adayı
"Mizahi bir anlatımın yanı sıra gerilimden hoşlananlar için muhteşem bir eğlence!"
Kirkus Reviews,
Yılın Gençlik Kitabı Ödülü
"İlginç karakterler, durmak bilmeyen macera ve bir parça duygusallıkla harmanlanmış komedi, kara mizah arayan gençleri hayal kırıklığına uğratmayacak. Ölümden sonraki yaşama şöyle bir göz atmak, okuyucuları merak içinde bırakacak."
School Library Journal
"Ölümüne komedi ve ölümüne ciddiyet arasında gidip gelen bir hikâye… Hosie, paradoksları ve geçmişi değiştirmenin beklenmedik sonuçlarını zekice bir araya getirmiş. "
Booklist
"Elinizden bırakamayacaksınız. İnanılmaz sürükleyici bir hayal gücü, muhteşem karakterler, kara mizah serpintileri, akıcı bir hikâye, müthiş bir zaman yolculuğu…"
Charlotte’s

Kitabın Adı:Şeytan’ın Stajyeri
Alt Başlık:The Devil’s Serisi 1
Yazar:Donna Hosie
Baskı Tarihi:Ocak 2016
Sayfa Sayısı:352

İSBN:9786053488750
Kitabın Türü:Roman, Edebiyat
Orijinal Adı:The Devil’s Intern
Çeviri:Aslı Karadeniz

Dil:Türkçe
Yayınevi:Novella Dinamik