BlazeVideo SmartShow 2.0.1.0 2014 Multilanguange | Video Yapma Programı

ov9fk4i

BlazeVideo SmartShow 2.0.1.0 2014 Multilanguange | Video Yapma Programı

Resimelriniz ivideolarını canlandırın yeni efekltler ile güçlendirin. Düzenleyebilir ve basit bir sürükle ve bırak işlemi ile bol fantastik efektler, şablonlar, başlıklar, geçişler ile sizin eseriniz canlandırmak olabilir. Şimdi çeşitli taşınabilir cihazlar veya çeşitli popüler video formatlarını içine ihracat zamanı.

– Müzik, bol fantastik efektleri, kolay kullanımlı düzenleme araçları ve daha fazlası ile şaheser canlandırın.
– Derinden kitlenizi etkilemek için şık başlıklar yararlanın.
– Çeşitli animasyon geçişleri ile birden klipleri ve resimleri birleştirerek akıcı bir video yapar.
– On-the-go daha iyi keyfi için taşınabilir cihazlar her türlü içine Filminizi kaydedin.

Kolayca PC veya harici cihazdan medya dosyalarını içe
Kolayca ve hızlı bir şekilde bu filmde maker.You içine PC veya diğer cihazlardan fotoğraf ve fragmanlarını eklemek sadece dosya klasörü bulun ve üzerine tıklayın gerekir, o zaman tüm görüntüleri ve klipleri otomatik olarak yüklenecektir olacaktır.

Yapmak için ince ayar görüntüleri daha güzel görünüyor
Görsel olarak daha gelişmiş bir resim getirmek için resmin yönü, parlaklık, aydınlık ve en karanlık alanları arasındaki farkı (karşıtlık), ve renklerin kroma (doygunluk) ayarlayın.

Video geliştirmek için video düzenleme araçları uygulamak
Sen, kırpma klip döndürmek ve istediğiniz gibi video çevirmek için izin verilir.En iyi görsel zevk almak için Edit video parlaklık, doygunluk ve kontrast. Ayrıca bu benzersiz görünüyor yapmak için kliplere altyazı ve filigran ekleyebilirsiniz.

Başar HD videolar yaratın
Çarpıcı, yüksek çözünürlüklü film daha iyi bir görsel zevk getiren ile sürpriz kalabalık. Siz de sizin cihazlar tarafından desteklenen ve her zaman net ve canlı değerli anları yeniden olurdu birçok farklı popüler HD video formatlarını, erişebilirsiniz.

Bir kez Your Filmler paylaş
Paylaşım yaşam için büyük mutluluk getirir. Aileleri ve arkadaşları ile yeni yapılmış video paylaşma zamanı. Ayrıca, Facebook üzerine sizin eseriniz yükleyebilirsiniz vb iPhone, iPad, Samsung Galaxy serisi gibi taşınabilir cihazlar tarafından desteklenen formatları içine filmleri dönüştürmek, o zaman yaygın olarak görülebilir.

Şık başlıklarında ile Video geliştirin
Şık bir başlık takarak sizin eseriniz geliştirin.Nefis başlık kesinlikle benzersiz bir görünüm getirmek ve film hissediyorum ve izleyiciler üzerinde derin bir izlenim bırakmak istiyorum.

Diller: İngilizce, Almanca, Çince.

uploaded indir

http://turbobit.net/v9wol71qp9pb.html

line-divider

uploaded indir

Uploaded indirme Linki

http://ul.to/b75r4x91