Baskın 13 2005 BRRip TR Dublaj Film indir

Yapım: 2005 ~ ABD , Fransa
Tür: Aksiyon , Dram , Gerilim , Suç
Oyuncular: Laurence Fishburne , Ethan Hawke , Maria Bello , John Leguizamo , Gabriel Byrne
Yönetmen: Jean-François Richet
Senaryo: John Carpenter , James DeMonaco
Yapımcı: Don Carmody , James DeMonaco , Pascal Caucheteux , Joseph Kaufman
Görüntü Yönetmeni: Robert Gantz
Görüntü Yönetmeni: Graeme Revell
Süre: 1 saat 49 dk
Gösterim Tarihi: 08 Nisan 2005 (Türkiye)

Konusu ;

Yılın son gününe saatler kala, karlı hava ve güvensiz yol koşulları nedeniyle Detroit’in en eski karakolu Precint 13’teki birkaç polis dışında çalışmak zorunda olan kimse yoktur. Polislerin başında, hızlı bir polisken bir uyuşturucu baskınında yaralanıp masa başına çivilenen Sergeant Jake Roenick vardır. Görünüşe göre kolay bir görevi vardır: 1 Ocak sabahına kadar karakola bekçilik etmek.

31 Aralık’ın ilk saatlerinde, yakalanması neredeyse imkansız sayılan suç efendisi Marion Bishop, şehrin gizli bir köşesinde sıkıştırılır. Çatışmada bir polis ölürken, Bishop yakalanarak kelepçeleriyle hapishane arabasına konulur. Arabada uyuşturucu bağımlısı Beck, üçkağıtçı Smiley ve çete üyesi Anna da vardır. Şehri felç eden kar fırtınası yüzünden hapishane otobüsü bozulup güvenlik sistemi zarar görünce, suçlular gece geçici olarak hapsedilmek üzere Precint 13 karakoluna getirilir.

Roenick ve ekibini zor bir gece beklemektedir. Maskeli iki adamın otobüsün muhafızlarına saldırmasıyla işler iyice karışır. Saldırganlar Bishop’un peşinde gibidir. Şimdi Roenick, yardım gelene kadar suçluları ve bir avuç görevliyi organize ederek geceyi sağ salim atlatmak ve hayatta kalmak zorundadır. Az silah ve bol cesaretten başka elinde pek bir şey olmasa da…

http://turbobit.net/ee8e4gl59izj.html

http://hitfile.net/30nJJuU