Asus Memo Pad K0W 7 inç Tablet Hard Reset Atma Sıfırlama

asusmemo

Asus Memo Pad K0W 7 inç Tablet  Hard Reset Atma Sıfırlama

asus memo pad k0w hard reset atma ( Fabrika Ayarlarına Geri Yükleme)

Bu yazımızda sizlere Asus Tabletler için Sıfırlama yapmayı anlatacağım. İlk önce aşağıdaki linkten Gerekli dosyayı indiriyoruz.  Bütün Dosyaları SD karta Kopyalıyoruz. Daha sonra SD Kartı Tablete takıp açıyoruz. Kart ile Açılan Mavi ekranda “Clear User Data” tıklatıyoruz . 1 Dakika sonra tabletten hafıza kartını çıkartınca otomatik yeniden başlıyor ve tabletimiz fabrika ayarlarına dönmüş oluyor.

turbobit

http://turbobit.net/8ypxehhb0pex.html
Resetleme Yazılımı SD karta Atılacak Boyut :15 MB

Yazar: Nahra

Şimdi İndir Kur Ama Bir Teşekkür Etme. Saol Ya...

“Asus Memo Pad K0W 7 inç Tablet Hard Reset Atma Sıfırlama” için 17 yorum

    1. Kart okuyucusu okumuyor olabilir Asusların bu modellerinde kart okuyucu çok rahat bozuluyor benim bir müşteirmin de vardı aynı sorundan yazılım atamadık taki kart yuvasını değiştirdikten sornra garantisi varsa bence en iyisi garantiye gönderin. Çünkü bu mıodelde kart okuyucusunu çıkartınca şarj almıyor daha. Bu yazılımı bu modele defalarca attım artı farklı bişey yapmaya gerek yok.

  1. S.a benim sorunum biraz daha değişik asus memo pad k0w me172v modeli tabletim de oglum nasıl yapmışsa şifre eklemiş acılısta direk şifre ekranı cıkıyor
    type password to decrypt storage ne yaptıy sam olmadı power + sestusuna basarak actım o zaman da usp hatası veriyor bu sorunu nasıl asabilirim

    1. BU YAZILIMI İNDİRİP BİR HAFIZA KARTINA RAR İÇERİSİNDEKİ DOSYALARI ATARSAN VE TABLETE TAKIP AÇILAN EKRANDA “Clear User Data” SEÇENEĞİNİ TIKLARSAN ŞİFRE KALKMIŞ OLUR. BİLGİNİZ OLSUN BÜTÜN DOSYALARINIZ DA GİDER FABRİKA AYARLARINA GERİ YÜKLEMİŞ OLURSUNUZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir