Adı Aşk Bu Eziyetin 2010 DVDRip Yerli Film indir

Tür:Dram
IMDB Puanı:7.6/10
Süre:100 Dk

Özet:

Bir akrabasının yanında camcı kalfası olarak çalışan Metin, her şeyi göze alarak Bursaspor´un hiçbir maçını kaçırmamaktadır. Eşi Esma, 2 yaşındaki oğlu Murat ve babası Hacı Ferik ile kirada yaşayan Metin´in bu durumu ve Bursaspor´a aşırı tutkusu, karısıyla sürekli tartışmasına vesile olur.

Metin´in babası yıllar önce Yugoslavya´dan Türkiye´ye göç etmiş inatçı bir Arnavut´tur. Hacı Ferik, Metin Oktay´a hayranlığından ötürü oğluna Metin adını koymuştur. Metin gençlik yıllarında başarılı bir futbolcuyken ayağı kırılıp futbolu bırakmak zorunda kalmıştır.

Geçmişte yaşanan bazı kötü anılar Metin´in hayatında derin yaralar açmıştır. Metin, arkadaşı Amigo Sinan´a çok güvenmektedir ve çok sıkı arkadaştırlar. Sinan´ın bir takım işlere bulaşması başlarını derde sokacaktır. Nereli olduğu ve ne iş yaptığı belli olamayan, modern(!) mafya görünümlü, lüks arabaya sahip Atilla´nın, Sinan´ı kandırması ve bir takım işlerde kullanmaya çalışması sorunu büyütür. Ancak beladan kurtulduklarını sandıkları bir anda, onları çok daha acı bir sürpriz beklemektedir

http://turbobit.net/z6rjsschxh4e.html

http://hitfile.net/QRuG2M4